Nyíregyháza , Tünde u.közeli utca

Egyéb tulajdonságok: kandalló, terasz (29 m²), kamra, külön wc, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Extrák: inverteres klíma, kandalló, elektromos kapuk

Nyíregyháza - Tünde u.közeli utca, 97 m²-es, családi ház, 2+1 félszobás

CSAK A MI KÍNÁLATUNKBAN!
Nyíregyháza-Borbányán (Tünde utcától északra), csendes környezetben eladó 97 m2-es+17 m2 garázs+29 m2 terasszal rendelkező, 2+1 szoba+nappali+amerikai konyha +mosókonyhás, 2010-ben magas műszaki tartalommal épült (hőszigetelt), KLIMATIZÁLT, amerikai stílusú (földszintes) családi ház 1309 m2, rendezett telken.
A ház teljesen újszerű állapotú, a meleg színű falak és padlóburkolatok teszik igazán hangulatossá, otthonossá.
A nagy számú és méterű ablakfelület miatt az egész épület derűs hangulatú, minden napszakban éri természetes, melengető napfény.

Az épület 30-as téglából épült+10 cm-es hőszigeteléssel, a padlás födém is hőszigetelt 30 cm vastagon. Az egyedi gáz fűtéssel megoldott egy turbo kombi gázkazánnal, a komfort érzetet emelő padlófűtés és radiátorok mellett a nappaliban mobil kandalló fűti akár az egész lakóteret. Nyáron inverteres klímaberendezés hűtő az egész házat, de akár a fűtésben is segíthet.
Az eladási ár magában foglalja az egyedi konyhabútort a gépek nagy részével együtt, a nappali gardróbszekrényt. A gyermekszoba bútorzata maradhat igény esetén külön megegyezés alapján.
A fürdőszobában sarokkád és hidromasszázs zuhanykabin szolgálja ki az eltérő igényeket.

A két bejárati kapu és a (hőszigetelt) garázs ajtó elektromosan nyitható.

Ezt a családi házat bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak, de ugyanúgy az idősebb, kertészkedni vágyó idősebbeknek is) tudom szívesen ajánlani, kiknek fontos a csendes természet közelsége, szeretnek madárcsicsergésre ébredni, mégis fontosnak tartják a 10 perces autóúttal elérhető belváros kényelmét.

Buszmegálló 300 m-re található sűrű a buszközlekedéssel, ezen a távolságon belül minden megtalálható, ami a mindennapi léthez szükséges. (Gyógyszertár, orvosi rendelő, posta, iskola, stb.)

CSERE LEHETŐSÉG: nyíregyházi min.2 +nappalis társasházi lakás beszámolható max. fele értékben értékegyeztetéssel.

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4405, Nyíregyháza, Tünde u.közeli utca