Nyíregyháza , Tábor utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, kamra, külön étkező, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Nyíregyháza - Tábor utca, 70 m²-es, családi ház, 1 szobás, gázcirkó fűtés

Nyíregyháza, Tábor utcán kertvárosi környezetben eladó 1+hall+étkezős, 70 m2-es, egyedi gáz cirko fűtésű, összközműves családi ház rendezett kerttel, szalonnasütővel, kerti paddal, zárt udvari autóbeállóval 2158 m2 telken, aszfaltút mentén.

A szoba parkettás, a többi helyiség járólappal burkolt. A ház vegyes falazatú, 80% masszív, száraz vályog, és 20 % tégla, cserép tetővel fedett, nyílászárói az eredeti fából készültek, jó állapotúak. A melegvizet villanybojler biztosítja. 2 kémény is adott igény esetén kandalló, kályha beépítéséhez. Belvíz- és talajvízmentes a telek, a ház statikailag tökéletes állapotú. A telek 22 m utcafronti szélességű. Ásott kútról locsolható a kert. Melléképületek, tárolók is tartoznak a házhoz, az egyedi gáz cirko kazán biztonságosan egy lakótéren kívüli kazánházban kapott helyet.

Ideális választás, ha a belváros közelségében, de falusias környezetben képzeli el életét és kertészkedő vénájú 

400 m-re található buszmegálló sűrű buszközlekedéssel, a közeli Borbánya városrészen pedig minden megtalálható, ami a mindennapi léthez szükséges: gyógyszertár, posta, üzletek, stb.
A belváros is 5-10 percnyi autóúttal elérhető.

Az ingatlan csak eladó, nem cserélhető.

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!
06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Tábor utca