Nyíregyháza , Szív utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, terasz (15 m²), pince, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Nyíregyháza - Szív utca, 160 m²-es, családi ház, 5 szobás, gázcirkó fűtés

ÁRCSÖKKENÉS!
Nyíregyháza-Oros, Szív u. eladó 4 szoba+nappali+étkezős+amerikai konyhás, 160 m2-es, felújított, 2 fürdőszobás, 2 bejáratú családi ház +36 m2 garázzsal, 15 m2 terasszal, 1137 parkosított telken.
A ház szép állapotú, 1996-ban épült gázszilikátból, nyílászárói, tetőszerkezete hőszigetelt. Kombi gázkazánnal biztosított a fűtésrendszer, a földszinten padlófűtéssel, az emeleten radiátorokkal. Ezeknek köszönhetően a szintes, tágas családi ház fűtésszámlája átalánydíjban csak 25.000 Ft/hó!!! (Alapterületéhez képest igen barátinak mondható.)

A tágas nappalival egy légtérben található derűs, napfényes konyha és étkező, ahol akár egy nagyobb család is kényelmesen együtt lehet.
A lakótér jó elosztású, a földszinti nappaliban bátran lehet akár vendégeket fogadni, mert az emeleten szepartáltan találhatók a hálószobák, így biztosítva az optimális pihenési lehetőséget. Az épület 2 külön bejáraton át megközelíthető, ahol a szobákon kívül étkezős amerikai konyha, 2 fürdőszoba, és 2 wc található.

A fürdőszobák az eltérő szokásokkal rendelkező családtagokat is tudja szolgálni, megkönnyíti a reggeli készülődést, mivel az emeleti zuhanykabinnal, a földszinti sarokkáddal felszerelt.

Az épület alatt lévő garázs 37 m2-es, műhelyként is hasznosítható, egyéb vállalkozási célra is alkalmas. A garázs melletti kazánházban kapott helyet a maximális biztonság érdekében a 4 éves kombi gázkazán.

A terasz mellett egy rendezett, füvesített, termő gyümölcsfákkal, bokrokkal telepített pihenőkert is található. Bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom ajánlani ezt az ingatlant, kiknek fontos a csendes természet közelsége, szeretnek madárcsicsergésre ébredni.

Buszmegálló 800 m-re található, az abszolút belváros 10-15 percnyi autóúttal könnyedén elérhető.

Csere nem lehetséges.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, hívjon bátran! Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4551, Nyíregyháza, Szív utca