Nyíregyháza , Sóstóhegy széli

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, terasz (50 m²), pince, gardróbszoba, külön étkező, garázs, zárt autóbeálló

Extrák: riasztó, kerti medence

Nyíregyháza - Sóstóhegy széli, 120 m²-es, családi ház, 3 szobás

Nyíregyháza-Sóstóhegy szélén, csendes utcában eladó 2+nappali+étkezős, 120 m2-es önálló családi házat 3 állásos garázzsal, praktikus, alagsori nyári konyha jellegű, zuhanyzós helyiséggel, boros pincével, hatalmas, fedett terasszal, kerti medencével 3381m2-es, rendezett, részben füvesített, részben gyümölcsfákkal telepített telken, aszfaltút mentén.

A ház 2002-ben épült téglából, hőszigetelt az épület és a nyílászárók is. Néhány éve teljes felújítás történt a lakótérben.
A hideg burkolatú helyiségekben padlófűtés egészíti ki az egyedi gáz cirko fűtést. A nappaliban kémény adott kandalló beépítéséhez.

A fürdőszobában magas minőségű hidromasszázs sarokkád várja a megfáradt lakókat.

A lakók biztonságáról távfelügyeletbe kötött biztonsági rendszer gondoskodik.

A tágas kert hátsó része gyümölcsfákkal telepített, elől pedig füvesített, melynek karbantartását a programozható, automata öntözőrendszer könnyíti meg.
A füvesített kertészen helyet kapott egy alacsony fenntartási költségű, 17 m3-es (1,2 m mély) medence is, szalonnasütő, grillező a család apraja-nagyja legnagyobb örömére.

CSERELEHETŐSÉG: nyíregyházi új építésű társasházi lakás beszámolható értékegyeztetéssel.

Ez az ingatlan kiváló választás lehet olyan család számára, akik igényes családi házat keresnek nagy kerttel, csendes környéken, de közel a megyeszékhelyhez, 13 percnyi autóútra Nyíregyháza belvárosától.

A vevőt közvetítői díj nem terheli, hívjon bátran!
tel: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4481, Nyíregyháza, Sóstóhegy széli