Nyíregyháza , Sóstóhegy központjában

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, erkély, terasz, pince, külön étkező, külön wc, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Extrák: medence

Nyíregyháza - Sóstóhegy központjában, 100 m²-es, családi ház

Nyíregyháza-Sóstóhegy központjában 3 fél szoba+nappali+étkezős, 2 fürdőszobás, 100 m2-es, szintes család ház, 1 állásos garázzsal, fedett autóbeállóval, 100 m2-es pincével, ipari árammal, kerti medencével 1020 m2 rendezett telken eladó, vagy cserélhető.
A ház jó állapotú, 1989-ben épült téglából, részben hőszigetelt, a padlásfödém is szigetelt, valamint az összes nyílászáró is.
A lakótér folyamatos felújítás alatt áll, mindkét fürdőszoba 3 éven belül teljes felújításon esett át. A fűtésrendszer egyedi gáz cirko, e mellett a fűtésszámla csökkentésére plusz alternatívaként vegyes tüzelésű kazán és a nappaliban cserépkályha is rendelkezésre áll. A melegvizet villanybojler állítja elő.
A szobák és a nappali laminált lappal burkoltak, a többi helyiség járólappal.

A lakóteret a meleg színű falak, fa beltéri ajtók, sok ablakfelület teszik hangulatossá, otthonossá, egyben derűssé, napfényessé. A házat minden napszakban éri természetes napfény.
A tágas nappaliból a tágas teraszra lépve a szép, diófás, medencés kertben gyönyörködhetünk. (Még egy 5 fiókos kutya kennel is van a kertben a házi kedvencek számára.)
A konyhával egy légtérben található étkezőben egy nagyobb egy nagyobb család is kényelmesen együtt lehet.
A lakótér nagyon jó elosztású, minden szoba külön bejáratú, tágas a fürdőszoba is.
(Igény esetén még egy hálószoba kialakítható.)
Az épület alatt a földszinti résszel megegyező nagyságú pince található, mely helyet ad garázsnak, kazánháznak, és pl. akár műhelynek is.
A telek sarki elhelyezkedésű, 17 x 60 m-es, belvíz- és talajvízmentes területen fekszik.
Mivel az ingatlan Sóstóhegy központjában található, így minden a közelben van, ami a mindennapi élethez szükséges: iskola, óvoda, posta, üzletek, orvosi rendelő, gyógyszertár, abc. Buszmegálló 200 m-re található sűrű buszközlekedéssel, az abszolút belváros 10 percnyi autóúttal könnyedén elérhető.
1, vagy 2 nyíregyházi társasházi lakás, ill. tokaji, rakamazi nyaraló is beszámolható értékegyeztetéssel.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, hívjon bátran! Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4481, Nyíregyháza, Sóstóhegy központjában

Környezet: Kertvárosi, csendes, frekventált környezetben

Közlekedés: Buszmegálló 300 m-re, 10 percnyi autóútra a belváros, garázs van, az utcai parkolás ingyenes.

• Belsőállapot
  • Építés éve 1989