Nyíregyháza , Sóstófürdő

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, terasz (30 m²), gardróbszoba, külön étkező, külön wc, garázs, utcai parkolás

Extrák: klíma, elektromos kapuk

Nyíregyháza - Sóstófürdő, 150 m²-es, 2 generációs, családi ház

Nyíregyháza-Sóstófürdő északi szélén, erdő közeli, csendes részen kínálom eladásra ezt a jó állapotú, vállalkozási célra is alkalmas, KLIMATIZÁLT, HŐSZIGETELT 75+75 m2 lakóterületű, 4 szoba+2 nappalis, 2 fürdőszobás, szintes, egyedi gáz cirko fűtésű, 30 m2 –es alagsorral, +36 m2 garázzsal, +30 m2 (zárható) terasszal is rendelkező családi házat 558 m2, parkosított telken.

A ház 1985-ben épült B38-as téglából, 2004-ben hőszigetelt nyílászárókat kapott, mindkét lakószint hűtő-fűtő rendszerű klímaberendezéssel ellátott. 2011-ben teljes felújításon esett át a vezetékcseréktől kezdődően a homlokzat, tetőfödém 10 cm-es hőszigetelésén át a fűtésrendszer, gázkazán cseréjéig. A garázs és a terasz is ekkor épült és nemes vakolatot kapott. Elektromos kapukon keresztül lehet beállni a garázsba, a kert fúrt kútról locsolható.
Praktikus gardróbszobák is kialakításra kerültek.

Fenntartási költsége igen kedvező hőszigeteltségének, korszerű fűtésrendszerének köszön-hetően - méretéhez viszonyítva különösen -, mivel csupán 16-18000 Ft (!!!) a gázszámla.

Saját részre, akár 2 generációs család, vállalkozás, de akár befektetés (napi szállásadás) céljára is ideális választás, mivel kedvelt lakó- és üdülőövezetben, az Élményfürdőtől, a Sóstói tótól, Múzeumfalutól csupán 900 m-re található, tavasztól őszig külföldiek által is keresett paraméretű lakóház, könnyen bérbe adható.

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-30/393-2624.

Elhelyezkedés: 4431, Nyíregyháza, Sóstófürdő

Környezet: csendes, kertvárosias, üdülőövezet is

Közlekedés: buszmegálló 400 m-re, az utcai parkolás ingyenes, garázs az árban foglalt