Nyíregyháza , Simai út közeli utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, pince, kamra, külön wc, garázs, zárt autóbeálló

Extrák: filagória, szalonnasütő, ipari áram, műhely

Nyíregyháza - Simai út közeli utca, 77 m²-es, családi ház, 2 szobás

Nyíregyháza, Simai út közelében tanyás jellegű környezetben eladó egy nagyrészt FIATALOSAN FELÚJÍTOTT, 2 szobás, 77 m2-es, cirko fűtésű, nagyon alacsony fenntartási költségű kertes ház rendezett kerttel, szalonnasütővel, filagóriával, műhellyel/garázzsal, ipari árammal 4680 m2 telken, zúzott köves út mentén.

A szobák parkettásak, a többi helyiség járólappal burkolt. A ház vegyes falazatú, 40% masszív, száraz vályog, és 60 % 30 cm-es tégla, és cseréptetővel fedett. Két éve nagymértékű felújításon esett át a ház a nyílászárók hőszigeteltre való cserélésén keresztül, a szennyvízcsatorna cserén át, az új, fiatalos konyhabútor beépítésén keresztül az új padlóburkolatokig. A melegvizet villanybojler biztosítja. Vegyes tüzelésű kazán biztosítja a fűtést, melyet a kisebb szobában egy cserépkályha is kiegészít. Fúrt kútról locsolható a kert, ásott kút is rendelkezésre áll. A vezetékes vizet az épületben fúrt kút biztosítja hidrofor rendszerrel, egyedüli közmű a villamos áram. A szennyvízelvezetés derítőaknás rendszerű. Melléképületben található biztonságosan a vegyes kazán, mellette egy könnyűszerkezetes, 40 m2-es szerelőaknás garázs /műhely. A kazán biztonságosan egy lakótéren kívüli kazánházban kapott helyet. Belvíz- és talajvízmentes a telek, a ház statikailag tökéletes állapotú. A telek 30 m utcafronti szélességű.
Hangulatos, igényes filagória is található az előkertben szalonnasütővel.

A telek középső része szintén körbe kerített, ahol 2-4 éves gyümölcsös található 5 őszibarackfával, 2 nektarinnal, 2 sárgabarackkal, 3 cseresznyével, 4 szilvával, 2 almával és 3 körtefával. A telek hátsó része pedig 2 éves akácossal telepített (kb 1800 db.)

1-2 km-re találhatók buszmegállók sűrű buszközlekedéssel, autóval 10 perc alatt elérhető a belváros is.

Ideális választás, ha a belváros közelségében, de idilli, tanyás jellegű környezetben képzeli el életét kis alapterületű, kis fenntartási költségű, felújítást feltétlen nem igénylő házikóban, és kertészkedő vénájú 

CSERELEHETŐSÉG: Nyíregyháza déli részén (Rozsrét, Simai út környéke, esetleg Borbánya) 3 szoba+ nappalis (nem tufa, vagy szilikát) családi házra cserélhető értékegyeztetéssel.

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!
06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Simai út közeli utca