Nyíregyháza , Ságvári kertvárosi utca

Egyéb tulajdonságok: terasz (31 m²), kamra, külön étkező, külön wc, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Extrák: klíma, riasztó, játszóház, dísztó

Nyíregyháza - Ságvári kertvárosi utca, 140 m²-es, családi ház

Nyíregyháza-Ságvári kertvárosban eladó 4 szoba+nappalis, 140 m2-es, KLÍMÁS, RIASZTÓS családi ház +31 m2-es, fedett terasszal 627 m2-es telken kis dísztóval, játszóházzal.
A tágas lakótér jó elosztású, 4 külön bejáratú szobával, szeparált konyhával, a ház központi helyén található közösségi térrel, a nappalival.
Praktikus kamra található a konyha mellett, a toalett a fürdőszobától külön helyiségben kapott helyet.
A lakók komfortérzetét a hidromasszázs sarokkád, valamint a hűtő-fűtő rendszerű klímaberendezés emeli.

A fűtésrendszer egyedi gáz cirko, melyet igény esetén a vegyes tüzelésű kazán is kiegészíthet, illetve teheti gazdaságosabbá a fűtésszámlát. Kémény is adott kandalló beépítéséhez.
A ház szilikátból épült 1988-ban, azóta folyamatosan korszerűsített, karbantartott. Az ablakok hőszigeteltek, redőnyösek. A tető palával fedett, a padlás födém 10 cm-es kőzetgyapottal szigetelt. A szobák laminált lappal, a többi helyiség járólappal burkoltak.
A lakótér összes helyiségén található ablakfelület, így minden napszakban éri természetes fény az egész házat.
A ház biztonságát riasztórendszer biztosítja távfelügyelettel.

Az épület végében 40 m2-es tároló és 22 m2-es kazánház található, valamint egy kutya kennel.
A ház hátsó részén, kertre néző 31 m2-es, fedett terasz ad lehetőséget tavasztól őszig a család kellemes időtöltésére.

A kert szépen rendezett, egy piciny díszhalas tó, valamint 2 játszóház, csúszda is található a legkisebb családtagok nagy örömére. Fúrt kút is adott a locsoláshoz.
Zárt udvarban több autó számára adott parkolóhely.

Bármely korosztálynak (különösen kisgyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak, illetve több generációs családnak is) tudom ajánlani ezt az ingatlant, kiknek fontos a csendes természet közelsége, szeretnek madárcsicsergésre ébredni, de ugyanígy fontos a közeli belváros kényelme is.
Autóval 5 percnyire található a belváros, buszmegálló 300 m-re sűrű buszközlekedéssel, így a tömegközlekedési feltételek is ideálisak.

Szolgáltatásom a vevő számára teljesen ingyenes, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Ságvári kertvárosi utca

Környezet: kertvárosi, csendes, frekventált

Közlekedés: Buszmegálló 300 m-re, autóval 5 perc a főtér, zárt udvari parkolás biztosított.

• Szerkezet Egyéb, vegyes szerkezet
  • Belsőállapot