Nyíregyháza , Nyíregyházától 3 km-re utca

Egyéb tulajdonságok: terasz, pince, utcai parkolás

Eladó Családi ház - önálló családi ház

Nyíregyháza - Nyíregyházától 3 km-re utca, 250 m²-es, 2 generációs, családi ház

Nyíregyházától 3 km-re, főútvonal mentén, autópálya felhajtó közelében 150 m2-es, összkomfortos családi ház/vendéglátóhely eladó 2877 m2 telken.
Az épület 1990-ben épült házgyári hőszigetelt panelből (hőszigetelő értéke jobb, mint a korabeli téglafalaknak!). A szintes épület felső része felúíjtásra szorul, elosztása szabadon kialakítható. A földszinti rész jelenleg vendéglátóhelyként működik, mely alatt 20 m2-es pince húzódik. A vendéglátó egység praktikus eleme a fedett, hatalmas méretű terasz, mely rossz időjárás esetén is lehetővé teszi a nagyobb létszámú rendezvény megtartását.
A fűtésrendszer egyedi gáz cirko és vegyes tüzelésű kazánnal megoldott, így biztosítva a lehető legkisebb fenntartási költséget.
Mivel az ingatlan közvetlenül nagy átmenőforgalmú, külföldre vezető főút mellett található, Nyíregyházától 3 percnyi autóútra, egy 3500 fős, dinamikusan fejlődő, fiatalok által is egyre kedveltebb település szélén, így a megvalósítható vállalkozási lehetőségeknek csak a képzelet szab határt. (Pl. lovasturizmus, járművekkel kapcsolatos találkozók, rendezvények, panzió, falusi turizmus, egészségügyi/fitness centrum, stb.)

Természetesen e mellett akár két generációs családi házként is funkcionálhat az épület.
Befektetési lehetőségként is ideális megoldás, akár a jelenlegi bérlővel együtt is eladó.
A vételár két részletben is megfizethető, kisebb értékű nyírpazonyi telek, szántó beszámolható értékegyeztetéssel.
A vevő számára szolgáltatásom díjtalan, hívjon bátran!

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Nyíregyházától 3 km-re utca

Környezet: Főútvonal mentén, frekventált, falusi környezetben található.

Közlekedés: Ideális tömegközlekedési feltételek, 3 percnyi autóútra Nyíregyháza.

• Szerkezet Csúsztatott zsalus
  • Belsőállapot