Nyíregyháza , Nyíregyháza és Nyírszőlős közti utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, erkély (6 m²), pince, kamra, külön étkező, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Extrák: fúrt kút, ipari áram, 2 állásos garázs

Nyíregyháza - Nyíregyháza és Nyírszőlős közti utca, 86 m²-es, családi ház

Nyíregyháza és Nyírszőlős közt HŐSZIGETELT , szintes, 4 fél szoba+nappalis+étkezős családi ház eladó az épület alatt található, műhelyként is használható 2 ÁLLÁSOS GARÁZZSAL 1068 m2 telken.
Az 86 m2 alapterületű épület 1997-ben épült 30-as téglából, a homlokzat, a pincefödém és a tetőszerkezet is megfelelően szigetelt. A fűtése 2 gázkazánnal és egy vegyes tüzelésű kazánnal biztosított. A nappaliba akár kandalló is beépíthető igény szerint, kémény adott hozzá. A tágas konyhában padlófűtés is emeli a lakók komfortérzetét.
Az egész épület alatt elektromos kapun keresztül megközelíthető pince és 2 állásos garázs található, járólap burkolattal, ipari árammal, mely így akár műhelyként is hasznosítható.
Kiváló ajánlat családok számára, a takaros, szépen karbantartott kertben minden megterem, ami egy felcseperedő gyermek szemének-szájának ingere. (Többek között 20 db - körte, barack, meggy, szilva, stb.- gyümölcsfát lehet dézsmálni…) A kert locsolását költségkímélő fúrt kút biztosítja.

Igazán kellemes időtöltéseknek adhat helyet jó időben a hatalmas, fedett terasz is.
Ez az ingatlan ideális választás olyan családok számára, akik különösebb felújítást nem igénylő családi házat keresnek közel a városhoz, mégis szinte falusias környezetben. A tömegközlekedési feltételek ideálisak, buszmegálló 200 m-re található, 5 perc autóval a belváros, valamint kerékpárút is vezet a városhatárig.
Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!
tel: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Nyíregyháza és Nyírszőlős közti utca