Nyíregyháza , Kistelekiszőlő

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, terasz (5 m²), pince, kamra, külön wc, garázs, zárt autóbeálló

Extrák: napelem rendszer, kettős fűtésrendszer

Nyíregyháza - Kistelekiszőlő, 110 m²-es, családi ház, 3 szobás

Nyíregyháza-Kistelekiszőlő városrészén, csendes, falusias környezetben eladó 110 m2-es, 1 szoba+nappalis, 2007-ben épült, amerikai stílusú (földszintes) családi ház rendkívül gazdaságos NAPKOLLEKTOR RENDSZERREL, 60 m2-es garázzsal, 2243 m2-es telken, földút mentén, 500 m-re a Tünde utcától.

A lakótérbe érve meleg színű falak és padlóburkolatok, kisméretű tégla díszítés teszik igazán hangulatossá, otthonossá.
A sok ablakfelület miatt az egész épület derűs hangulatú, napfényes, minden napszakban éri természetes, melengető fény, az összes helyiségen található ablak, könnyen szellőztethető.

A ház HB 38-as téglából épült, 5 cm-es Nikecell hőszigeteléssel, a tetőszerkezet 40 cm vastag üveggyapot hőszigetelést kapott. A fűtést napelemekkel működtetett infrapanelek biztosítják, A komplett lakóház fűtése, ÉVES VILLANYSZÁMLÁJA CSUPÁN 30.000 Ft (!!!) Kiegészítő fűtésként egyedi gáz cirko (turbo) gázkazán is rendelkezésre áll, ennek költsége havi szinten csak 3-4000 Ft/hó (!). A napelem rendszerre 25 éves teljesítménygarancia és 10 év teljes körű garancia biztosított.
A tágas fürdőszobában kád és zuhanyzó is biztosított. A szintén kényelmes méretű konyha étkezőnek is helyet biztosít.

A körbekerített telken fúrt kút adott a locsoláshoz. A lakóház melletti 60 m2-es, 2 bejáratú garázs szintén hőszigetelt, ipari áram, fűtés, vezetékes víz adott.

Ezt az ingatlant bármely korosztálynak (különösen gyermekes, vállalkozással rendelkező családoknak) tudom szívesen ajánlani, akik falusias környezetben képzelik el életüket, mégis fontosnak tartják az 5-10 percnyi autóúttal elérhető belváros kényelmét.

Buszmegálló 500 m-re található sűrű a buszközlekedéssel.

Csere, beszámítás nem lehetséges.

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Kistelekiszőlő