Nyíregyháza , Hímes kertváros utca

Egyéb tulajdonságok: erkély, terasz, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, utcai parkolás

Extrák: magas műszaki tartalom.

Eladó Családi ház - önálló családi ház

Nyíregyháza - Hímes kertváros utca, 120 m²-es, családi ház

Nyíregyháza Hímes kertváros csendes utcájában eladó 4 szoba+nappalis, 2 fürdőszobás, szintes, 120 m2-es, folyamatosan felújított családi ház 3 terasszal, 1 erkéllyel, 15 m2-es garázzsal, kerttel 304 m2-es telken.
A ház 1996-ban épült HB 30-as téglából, melyre 10 cm-es üveggyapot szigetelés került nemes vakolattal, folyamatos felújítás alatt áll. A csatornák rézből készültek, a tetőszerkezet szintén szigetelt 15 cm-es üveggyapottal, cseréppel fedett, igény esetén akár be is építhető a tetőtér. Az aljzatbeton is hő- és hangszigetelő üveggyapottal szigetelt.
Az épület a környék legmagasabb pontján fekszik, így belvíz, talajvíz soha nem fenyegette.
A lakótér is az akkoriban létező legmagasabb műszaki tartalommal készült el, ízelítőül: görög márvány járólap található, a nyílászárók, és a bejárati ajtó is egyedileg készültek, utóbbi maximális biztonságot ad, mivel 9 ponton záródik.

A garázsba praktikusan az (a külső időjárástól védetten) előszobából is be lehet jutni.
Az épület kiváló fekvése és az egyedi gáz cirko fűtés miatt a téli fűtésszámla az alapterülethez képest igen alacsony, maximum 22.000 Ft/hó! A sok ablakfelület miatt a villanyszámla is barátinak mondható, viszont a tűző napfény ellen az összes ablak redőnnyel védett.
A déli fekvésű, mindig napfényes, derűs nappaliból a tekintélyes méretű teraszra érve a nagy lehetőségeket magában rejtő kert tárul elénk.
Ez az ingatlan ideális választás olyan családalapítás előtt álló fiatalok, de akár a tágas tereket kedvelő idősebb korosztály számára is, akik a saját igényeikhez szeretnék igazítani lakóterüket és saját szájuk íze szerint kívánják a kertet megépíteni, melyhez kiváló alapot képez pl. a félig kész térkövezett grillező hely is. Szőlőlugas, körte-, almafa, tuja is található a kertben.
A tömegközlekedési feltételek ideálisak, buszmegálló 300 m-re található, a közelben található főiskola, óvoda, orvosi rendelő, posta, általános iskolák, üzletek.
Szolgáltatásom a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Hímes kertváros utca

Környezet: Nyíregyháza kedvelt, csendes, kertvárosi környezetében található.

Közlekedés: Buszmegálló 300 m-re, garázs tartozik a házhoz.

• Belsőállapot
  • Tájolás É-D