Nyíregyháza , Garibaldi u.környéki utca

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, kamra, külön étkező, külön wc, utcai parkolás

Kiadó Családi ház

Nyíregyháza - Garibaldi u.környéki utca, 10 m²-es, családi ház

KIADÓ SZOBA! Nyíregyháza, Jósavárosban, a Garibaldi u. közelében elsősorban 1 fő fiatal dolgozó számára kiadó 10 m2-es, II. emeleti szoba bútorozottan. A szoba kulccsal zárható, csak a bérlő lakja. A fürdőszoba, konyha használata közös a többi lakóval. Konditerem, pingpongasztal, ebédlő, mosókonyha is rendelkezésére áll a bérlőnek, melynek használatát a bérleti díj tartalmazza.
(A 7 szobás lakást nők és férfiak vegyesen lakják, de az egyik fürdőszobát csak nők, a másikat csak férfiak használják.) A többi helyiség (mosókonyha, női-férfi konditerem, pingpongterem, ebédlő közös használatú.)

Bérleti díj: 30.000 Ft+rezsi, mely télen (fűtési időszakban) plusz 15.000 Ft/hó, nyáron 10.000 Ft. (Ez magában foglalja víz, villany, gázszámlát. Igény esetén a net, tv plusz 1-1000 Ft/hó.)

A lakás konyhája frissen felújított. A lakás kombinált hűtőszekrénnyel, gáztűzhellyel, villanysütővel, főzőlappal, mikrosütővel, mosógéppel felszerelt.

A lakás egyedi gáz cirko (radiátor) fűtésű.

A főiskola, stadion a közelben található. A tömegközlekedési feltételek is ideálisak, az utcai parkolás ingyenes.

1 havi kaucióval kiadó a szoba.

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!

Érd: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Garibaldi u.környéki utca

Környezet: belváros széli, erdő közeli, frekventált

Közlekedés: buszmegálló 300 m-re, az utcai parkolás ingyenes