Nyíregyháza , Dugonics utca közeli utca

Egyéb tulajdonságok: terasz (3 m²), pince, külön wc, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Nyíregyháza - Dugonics utca közeli utca, 75 m²-es, családi ház

Nyíregyháza-Ságvári kertvárosban, a Dugonics u. közelében eladó 2 szoba+étkező konyhás, 75 m2-es, felújítandó, egyedi gáz cirko fűtésű, összkomfortos önálló családi ház garázzsal, nyári konyhával, udvari babaházzal, 809 rendezett, nagyrészt gyümölcsössel telepített, talaj- és belvíz mentes telken. A telek utcafronti szélessége kényelmes, 22 m.

A ház terméskő alapra épült téglából, az áthidalók masszívak (vasúti sínek), így a tetőtér is beépíthető. A tető palával fedett. Az épület fele alatt száraz pince is található, ami helyet ad a gázkazánnak is. A téli fűtésszámla 20-25.000 Ft/hó. A 2 szoba jó állapotú hajópadlóval burkolt, a többi helyiség mozaiklappal. A melegvizet villanybojler bizosítja.

Az udvar hátsó részében egy 12 m2-es nyári konyha is található, melybe a víz, villany be van vezetve, kémény adott kályha beépítéséhez, így itt akár egy külön lakrész is kialakítható.
A garázs mellett még egy külön elválasztott, praktikus tároló helyiség is található.

A kert termő őszi-, sárgabarack-, birs-, almafákkal, málnabokrokkal, szőlővel, epressel telepített.

Bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom ajánlani ezt az ingatlant, akik a saját ízlésük szerint szeretnék leendő otthonukat kialakítani, csendes, frekventált, kertvárosi környezetben.

Buszmegálló 400 m-re található, az abszolút belváros 10 percnyi autóúttal könnyedén elérhető.

Csere nem lehetséges.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, hívjon bátran! Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Dugonics utca közeli utca