Nyíregyháza , Derkovits utca

Egyéb tulajdonságok: terasz (13 m²), pince, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Extrák: dupla komfort

Nyíregyháza - Derkovits utca, 124 m²-es, családi ház, 3 szobás

Nyíregyháza-Ságvári kertvárosban, a Derkovits utcán eladó VAGY CSERÉLHETŐ 3 szoba+étkezős, 124 m2-es, felújított, 2 bejáratú családi ház +24 m2 garázzsal, 14 m2 fedett terasszal, 914 részben parkosított, füvesített, részben gyümölcsössel telepített, talaj- és belvíz mentes telken. A telek utcafronti szélessége kényelmes, 18.5 m.

A ház szépen felújított állapotú, 18 éve folyamatosan a mai napig teljes felújításon esett át a vízvezeték-hálózat cseréjétől kezdve a tetőn, nyílászárókon keresztül a fürdőszobáig, konyháig. A fő épület vegyes falazatú, vályog-tégla sorokkal épült masszív, fél méter vastagságban, a hátsó épületrész teljesen tégla építésű. A ház alatt száraz, 7 m2-es zöldséges pince is található.

Az épület dupla komfortos, a jól szabályozható gázkonvektorok mellett 2 cserépkályha biztosítja igény esetén a kellemes komfortérzetet. Plusz egy kémény található még a házban, ahová akár kandalló is beépíthető. Villanyműködésű átfolyós vízmelegítő biztosítja a konyha melegvízellátását, míg a fürdőszobáét átfolyós gáz vízmelegítő.

Az épület mellett lévő garázs 24 m2-es, villanyárammal, szerelőaknával felszerelt.

A teraszról egy parkosított, füvesített, virágokkal borított filagóriával, szalonnsütővel ellátott előkertben lehet gyönyörködni a reggeli kávét szürcsölve, míg a hátsó kert termő gyümölcsfákkal, bokrokkal telepített. A kertek locsolásáról fúrt kút gondoskodik házi vízellátó rendszerrel.

Bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom ajánlani ezt az ingatlant, akik azonnal költözhető, felújítást nem igénylő otthont keresnek a belváros közelében.

Buszmegálló 100 m-re található, az abszolút belváros 10 percnyi autóúttal könnyedén elérhető.

CSERELEHETŐSÉG: 2 szobás nyíregyházi, max. I.emeleti társasházi tégla lakásra értékegyeztetéssel. Garázs megléte és erkély előnyt jelent.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, hívjon bátran! Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Derkovits utca