Nyíregyháza , Csillag u. közeli utca

Egyéb tulajdonságok: erkély (10 m²), terasz (10 m²), pince, gardróbszoba, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, utcai parkolás

Extrák: klíma, riasztó, kettős fűtésrendszer

Nyíregyháza - Csillag u. közeli utca, 486 m²-es, családi ház

ÁRCSÖKKENÉS!
Nyíregyháza, Csillag utca közelében, csendes belvárosi utcában kínálom eladásra ezt az IMPOZÁNS MÉRETŰ, KÖVETSÉGI REZIDENCIA, irodai, vállalkozási célra is alkalmas, 2 generációs, egymásból is átjárható, KLIMATIZÁLT, RIASZTÓS, 486 m2 alapterületű, szintes, alagsorral is rendelkező családi házat 675 m2 parkosított telken.

Az egyik lakótér klasszikus eleganciájú, míg a másik fiatalosabb, modernebb kialakítású, utóbbihoz kapcsolódik egy üzleti, vagy irodai célra kialakítható helyiség.

A két lakrész közt egy gyönyörű, növényháznak is helyt adó aula határozza meg az épület hangulatos, klasszikus eleganciáját.
A központi rész nagy belmagassága miatt kellően tágas, a nagy ablakfelületek miatt minden napszakban éri az egész lakóteret természetes napfény.

Az ház építése 1998-ban kezdődött és 2008-ban fejeződött be. Építő anyaga tégla, mely nemes vakolatot kapott. A földszint hőszigetelt az alagsor felől, az északi homlokzat is hőszigetelt, valamint a Porotherm rendszerű födém is hőszigetelt kőzetgyapottal. Az épület fűtését faelgázosító kazán és gáz cirko kazán biztosítja padlófűtéssel és radiátorokkal. Kémény adott igény esetén kandalló, cserépkályha beépítéséhez.

Az épület alagsora magában foglal egy (Hörmann elektromos garázskapun keresztül megközelíthető) dupla garázst, hobbi- és szauna helyiséggel, vizes blokkokkal. A két lakrészből közvetlen lejáratok is vezetnek az alagsorhoz.

A földszint 3 szoba+nappali, mosókonyha, gardrób, 2 konyha, raktár, üzlet helyiségekből áll 2 terasszal, míg az emeleten 7 szoba, 5 mosdó, gardrób és egy erkély kapott helyet.

Belvárosi, csendes elhelyezkedése miatt lakó és irodai, vállalkozási célra is alkalmas.

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-30/393-2624.

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Csillag u. közeli utca

Környezet: belvárosi, csendes, frekventált

Közlekedés: 300 m-re buszmegálló, a ház előtt több parkolóhely kialakított, dupla garázs, gyalogosan 5 perc a belváros