Nyíregyháza , Borbánya

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, kandalló, terasz (59 m²), pince, gardróbszoba, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Extrák: Klíma, márvány kandalló, napkollektor, jacuzzi, infraszauna, elektr.alu.redőnyök, kettős fűtésrendszer, riasztó

Nyíregyháza - Borbánya, 204 m²-es, családi ház, 4 szobás, padlófűtés + radiátor

ÁRCSÖKKENÉS! ALKUKÉPES!
Nyíregyháza-Borbánya csendes részén, aszfaltút mentén kínálom eladásra ezt a LUXUS felszereltségű, KLASSZIKUS stílusban kialakított, impozáns méretű, önálló, földszintes családi házat 1021 m2-es telken a házzal összeépített, közvetlen bejáratú DUPLA GARÁZZSAL, nagy pincehelyiséggel.

A dupla telekre, kényelmes elhelyezésű, tágas terekkel rendelkező, 2011-ben épített, 204 m2 alapterületű családi ház minden részletéből, műszaki paraméteréből kitűnik, hogy jelenlegi tulajdonosai saját részükre, minden igényt kielégítően, alapos tervezést követően építtették meg családi fészküket.

Az automata kapun keresztül a részben füvesített, részben térkövezett kertbe lépve láthatjuk, hogy az épület praktikusan körbe járható. A kert gyönyörű virágokkal, fákkal telepített, melyben filagória és kerti faház, tároló is található. A házba a hatalmas részben fedett, részben nyitott teraszon át vezető két hátsó bejáraton és egy első bejáraton is bejuthatunk.

A főbejáraton beérkezve a tágas szélfogón keresztül az épület meghatározó helyiségébe, az igen kényelmes nappaliba érünk, melyet télen a működő MÁRVÁNY KANDALLÓ tesz hangulatossá, valamint a diszkrét rejtett világítások. A 3hálószoba az épület különböző sarkaiban találhatók, szeparáltan, külön bejáratokkal. A nappalival egy légtérben található a szintén tágas konyha, melyet rusztikus hangulatú, bükkből készült konyhabútor ékesít. Praktikus gardrób szoba, mosókonyha és wellness részleg (JACUZZIVAL, INFRA SZAUNÁVAL) szolgálja a lakók kényelmét. Nyáron automata alumínium redőnyök árnyékolják a házat, inverteres hűtő-fűtő rendszerű klímaberendezések biztosítják a kellemes komfortérzetet. A teraszon szintén automata árnyékoló működik. A dupla garázsba elektromos kapun keresztül lehet beállni, ahonnan praktikusan követlen bejáraton keresztül érkezünk a lakótérbe. A garázs és a 68 m2-es pince kézmosóval és fűtéssel is ellátott.

A ház Porotherm 30-as téglából épült, 5 cm-es hőszigetelést kapott, szintén hőszigetelt a tetőfödém és vízszigetelt a pince is. Kettős fűtésrendszerű az épület, részben az energiatakarékos kombi gázkazán biztosítja padlófűtéssel, radiátorokkal, részben szilárd tüzelésű kazán puffertartállyal (a már említett kandalló mellett). NAPKOLLEKTOR rendszer biztosítja a meleg vizet. A nagy ablakfelületek miatt minden napszakban éri az egész lakóteret természetes napfény. Az épület biztonságát távfelügyeletbe kötött RIASZTÓRENDSZER biztosítja.

Az olasz, luxus minőségű mobil bútorok gépek, külön megegyezés esetén maradhatnak az ingatlanban. A beépített bútorok, gépek a vételár részét képezik.

Kiváló választás az átlag feletti színvonalat igénylő vevők számára, akik tágas, élhető terekkel rendelkező, azonnal költözhető ingatlant keresnek.

CSERE LEHETŐSÉG: nyíregyházi fiatal építésű, szép állapotú, 50 m2 körüli, erkélyes (lift nélküli épület esetén max.I.emeleti) társasházi lakás beszámolható értékegyeztetéssel.

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-30/393-2624.

Elhelyezkedés: 4405, Nyíregyháza, Borbánya