Nyíregyháza , Belvárosi széli utca

Egyéb tulajdonságok: terasz, hall, pince, gardróbszoba, kamra, külön étkező, külön wc, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Egyéb: 15 db parkoló, az udvarban üzleti tev. alkalmas csarnok

Extrák: szauna, kandalló, klíma, padlófűtés, riasztó, márványburkolat, extra minőségű beépített anyagok

Nyíregyháza - Belvárosi széli utca, 237 m²-es, 2 generációs, családi ház

Nyíregyháza legelőkelőbb, belváros közeli környékén kínálom eladásra eme teljesen, - az eredeti stílusjegyeket megőrizve - felújított, exkluzív villát, gyönyörű, erdő közeli környezetben.
A telek - belváros széli elhelyezkedéséhez viszonyítva - impozáns méretű (2402 m2), festői szépségű, lankás, melynek egyik legmagasabb pontjára az 1920-as években épült ez az egyedi, elegáns, villa jellegű épület.
A lakóépület 237+59 m2 alapterületű, alagsor, földszint és tetőtér kialakítású, 4 szoba, 2 nappali, 2 fürdőszoba, konyha, étkező, terasz és egyéb kisebb helyiségekből áll, a teljesség igénye nélkül szaunával, klimatizálással, riasztóval ellátott, dupla komfortfokozatú. A kert parkosított, térkövezett.
A villa mellett egy 130 m2 alapterületű, fűthető csarnok is található jelentős üvegportál felülettel, mely jellegét tekintve számos üzleti tevékenységre, ill. tárolásra alkalmas. E mellett négy férőhelyes fedett, és számos udvari gépkocsibeálló-hely is rendelkezésre áll. Az épület a közúttól 100 m-re található, így adott a nyugodt, zavartalan pihenés lehetősége.

Az épület együttes alkalmazási palettája széleskörű, kezdve a közeli kiváló (külföldiek által is kedvelt) turisztikai adottságoktól a vendéglátói, a szolgáltatói, kereskedői, kulturális vonalon át akár a családi ház+vállalkozás székhelyeként való használhatóságig.
(Nagyobb területű termőföld beszámolható!)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, melyet komolynak gondol, keressen bizalommal a megadott telefonszámon. A vevő számára szolgáltatásunk díjtalan.
06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Belvárosi széli utca

Környezet: Belváros széli, erdő közeli, csendes, frekventált

Közlekedés: 2 percnyi autóútra a főtér, belváros közeli