Nyíregyháza , Báthori utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, azonnal költözhető, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Nyíregyháza - Báthori utca, 100 m²-es, 2 generációs, családi ház

Nyíregyháza CSENDES belvárosában, a Báthori utcán eladó 100 m2-es, felújítandó, téglából épült családi ház 469 m2-es, bekerített, összközműves telken 9 m2-es tégla melléképülettel, garázzsal, plusz fedett autóbeállóval, 16 m-es utcafronttal.

Az épület téglából épült 1940-ben, a nyílászárók hőszigeteltek. 4 szoba, 2 fürdőszoba, wc, konyha, előszoba, nappali, kamra, mosókonyha helyiségekből áll, ebből egy szoba, fürdőszobából álló épületrész külön egységként használható külön lakrészként, ill. vállalkozási, és egyéb célra akár. A szobák, nappali parkettásak, a többi helyiség mozaik lappal burkolt. A ház fűtése egyedi gáz cirko. Két kémény áll rendelkezésre esetleges kandalló, kályha beépítési igény esetére.
A különálló garázsba a villany, víz is be van vezetve.

Ideális választás olyan család, vállalkozás számára, akik a belvárosban keresnek olyan kertes házat, amit a saját igényük szerint szeretnének felújítani.

Csere, beszámítás nem lehetséges.

Közvetítői díj nincs, hívjon bátran!
tel: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4400, Nyíregyháza, Báthori utca