Napkor , Csendes utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, loggia (10 m²), külön étkező, külön wc, garázs, zárt autóbeálló

Napkor - Csendes utca, 110 m²-es, családi ház, 2+1 félszobás

Nyíregyházától 12 km-re, NAPKORON jó állapotú, 2+1 szoba+étkező-konyhás, 83+27 m2-es önálló, szintes, HŐSZIGETELT családi ház eladó ÜZLETHELYISÉGGEL, garázzsal, rendezett udvarral, kerttel 2259 m2-es telken, aszfaltút mentén.

ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNNYAL RENDELKEZIK, kategóriájának legjobb, a KÖVETELMÉNYNÉL JOBB MINŐSÍTÉSSEL, „B” besorolással rendelkezik megfelelő hőszigeteltsége, kettős fűtésrendszere miatt.

A ház tufából épült, külső falai, a padlás födémszerkezete, valamint a nyílászárók is hőszigeteltek, egyedi gáz cirko fűtését vegyes tüzelésű kazán is segíti igény szerint. A kazán maximális biztonságot nyújtva egy külön, kívülről megközelíthető helyiségben kapott helyet.
A szobák laminált lappal, a többi helyiség járólappal burkoltak. A sok ablakfelület miatt minden napszakban éri természetes fény az egész lakóteret.

Napkor településen, helyben, 800 m-en belül minden megtalálható, ami a mindennapi léthez szükséges (gyógyszertár, óvoda, iskola, orvosi rendelő, piac, stb.), így bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom jó szívvel ajánlani ezt az ingatlant, akik falusias környezetben, de a megyeszékhely közelségében képzelik el életüket.

Olyan családoknak tudom ajánlani, akik kényelmesen, a lakótérből is megközelíthető vállalkozásban gondolkodnak, a működő üzlethelyiség vendéglátó egységként, irodaként is hasznosítható.

Buszmegálló, vasúti megálló 800 m-re található, így a tömegközlekedési feltételek is ideálisak, 8 perc alatt autóval is elérhető a megyeszékhely Nyíregyháza.

CSERELEHETŐSÉG: nyíregyházi (pl. Sólyom utcai, vagy környéki) 1,5 szobás társasházi lakás beszámolható értékegyeztetéssel maximum II. emeletig.

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran! Tel. : 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4552, Napkor, Csendes utca

Környezet: falusias, csendes, frekventált