Máriapócs , Selyem utca

Egyéb tulajdonságok: tehermentes, utcai parkolás

Máriapócs - Selyem utca, 86 m²-es, családi ház, 3 szobás, gázcirkó fűtés

CSAK A MI KÍNÁLATUNKBAN!
KIVÁLÓ ÁR-ÉRTÉK ARÁNY!
Nyíregyházától 30 km-re (30 percnyi autóútra), Máriapócson központ közeli, 86 m2-es, 2 szoba+ nappalis, önálló családi ház 80%-os felújítási készültségben eladó 2388 m2 telken, aszfaltút mentén.

A ház 40 éve épült téglából (csupán egy kis közfal vályog), amit 2 éve elkezdtek jelenlegi tulajdonosai felújítani, de családi okok miatt a befejezés előtt eladóvá vált. Jelenleg a ház villany-, víz- és fűtésvezetékei teljes cserére kerültek, a nyílászárókat hőszigeteltre cserélték, bővült az eredeti épület egy 12 m2-es külső (szintén téglából épült) kazánházzal is.
A lakótérben kialakításra került 2 külön bejáratú szoba, egy nagy nappali, egy fürdőszoba és egy főzőfülke. A fűtésrendszer gázi cirko vezetékelésű, az egyik szobában cserépkályha kiegészítéssel.
A jelenlegi közművek: összközműves, minden közmű a telken belül, (gázkazán nincs, de vezetékelés szinten előkészített a rendszer), villanyóra, vízóra van, szennyvízhálózatra rá van kötve az épület.

Aki túl nagynak találná a telket első körben, esetleg a felújítás mellett nincs energiája foglalkozni vele, annak talán kedvező hír lehet, hogy a telek hátsó részét jelenleg is használó szomszéd akár az eladás után is rendben tartja a telek nagy részét.

A település városi rangú, minden megtalálható, ami a mindennapi léthez szükséges, óvoda, iskola, Polgármesteri Hivatal, gyógyszertár, orvosi rendelő, üzletek.
Az épülettől 600 m-re található buszmegálló, vasúti közlekedés is elérhető 2 km-re.

Ideális választás olyan családoknak, akik saját ízlésük szerint szeretnék felújítani leendő otthonukat és egészséges légkörben szeretnék felnevelni gyermekeiket, a megyeszékhely elérhető közelségében.

Befektetéskén sem utolsó ajánlat a közeli, világhírű Máriapócsi Kegytemplom miatt, a Mária zarándokút része is egyben, ennek köszönhetően gyakori a település turista látogatottsága.

Az ingatlan nem cserélhető, csak eladó.

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4326, Máriapócs, Selyem utca

Környezet: belváros közeli, csendes, frekventált

Közlekedés: buszmegálló 600 m-re, 2 km vasúti megálló