Kótaj , központi utca

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, kamra, külön étkező, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Kótaj - központi utca, 110 m²-es, családi ház, 3 szobás, gázcirkó fűtés

Nyíregyházától 12 km-re (Sóstóhegy mellett) Kótajban, falusi környezetben kiadó egy kívül-belül, teljesen, vezetékrendszertől kezdve SZÉPEN FELÚJÍTOTT 2 szoba+nappalis, amerikai konyhás, 110 m-es, HŐSZIGETELT családi ház eladó 51 m2-es garázzsal, rendezett udvarral, kerttel 1565 m2-es, összközműves telken, aszfaltút mentén. Fűtése kettős, egyedi gáz cirko+cserépkályha. Praktikus kamra is található a házban. A garázs mechanikus garázskapun keresztül használható, a vezetékes víz és fűtéscső be van vezetve a garázsba is. Az udvar részben térkövezett, részben füves, parkosított, rendezett.

Kótaj településen minden megtalálható, ami a mindennapi léthez szükséges (gyógyszertár, óvoda, bölcsőde, iskola, orvosi rendelő, stb.), így bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom jó szívvel ajánlani ezt az ingatlant, akik falusias környezetben, de a megyeszékhely közelségében képzelik el életüket és azonnal költözhető, felújítást nem igénylő házat keresnek.

Buszmegálló 300 m-re található, így a tömegközlekedési feltételek is ideálisak. Autóval 15-20 perc a megyeszékhely belvárosa.

Közvetítői díj a vevőt nem terheli, hívjon bátran! Tel: 06-70/3233-914

Elhelyezkedés: 4482, Kótaj, központi utca