Keszthely , Kastélypark közelében

Egyéb tulajdonságok: gardróbszoba, külön wc, garázs

Extrák: Üzlethelyiségnek alkalmas utcára nyíló melléképület a telken.

Keszthely - Kastélypark közelében, 185 m²-es, 2 generációs, családi ház

Keszthely jól frekventált részén, mégis csendes, családi házas környezetben kínálunk megvételre egy 600 nm-es telken elhelyezkedő, masszív, felújított 2 LAKÁSOS családi házat.
A két lakrész külön bejárattal rendelkezik.
Az alsó lakásban található helyiségek: előszoba, tágas étkező konyha, nappali, 2 hálószoba, fürdőszoba, külön wc, és egy kis tároló. A fürdőben zuhanykabin és kád is található.
A felső lakásban konyha, fürdő, külön wc, 1 nappali és egy hálószoba van, valamint még 3 helyiség lett kialakítva szobának, de ezek egyelőre ablakkal nem rendelkeznek.

Az alsó szint fűtését egy Vaillant turbo kazán a felsőszint fűtését pedig egy Vaillant kondenzációs kazán biztosítja. Az alsó lakás nappalijában egy kandallókályha került elhelyezésre.
A két szint külön gáz és villanyórával rendelkezik, a fenti vízóra almérővel van ellátva.
A ház mindkét szintje az elmúlt 5 évben teljes felújításon esett át, ami a teljes elektromos, víz és fűtési rendszert érintette. A ház talapzata (alapfala) körbe lett injektálva, így teljes vízzáró réteget kapott. A padlózat új, szigetelt, a szobákban a mennyezetre 5 cm-es szigetelés került. A nyílászárókat műanyagra cserélték, melyek hővédő fóliával és redőnnyel vannak ellátva.
A telken két garázs, műhely (380V-al ellátva), és melléképületek találhatók. Az egyik garázs új építésű, a másik felújítandó, ez közvetlen utcára kiépített, így alkalmas lehet üzlethelyiségnek, vállalkozásnak.
A kert gondozott, gyümölcsfákkal beültetett, az öntözés fúrt kútról van megoldva.
A környék kifejezetten jól ellátott, minden sétatávolságra található, ami a mindennapi élethez szükséges. Pár percre a Festetics kastély, de a Balaton sem több, mint 20 perc gyalog.
Az ingatlan ideális otthont adhat összeköltözőknek, két generációnak, vagy nagyobb család számára is, valamint bevétel szempontjából sem elhanyagolható, mivel az egyik szint állandóan kiadható.
Tehermentes, megegyezés szerint költözhető.
Megtekintési szándékával, további kérdésével kérem, hívja a megadott telefonszámot a hét bármely napján!

Elhelyezkedés: 8360, Keszthely, Kastélypark közelében

Környezet: kertváros