Kálmánháza , Központ

Egyéb tulajdonságok: azonnal költözhető, terasz (4 m²), pince, kamra, külön étkező, garázs, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Extrák: fúrt kút, ipari áram

Kálmánháza - Központ, 115 m²-es, családi ház, 3 szobás, gázcirkó fűtés

Kálmánháza központjában, Nyíregyházától 15 km-re eladó ez a 2+étkezős, 115 m2-es, két bejáratú, önálló családi ház garázzsal, műhellyel, ipari árammal, melléképületekkel 1316 m2-es összközműves telken, aszfaltút mentén.

Az épület B30-as téglából épült 1970-ben, statikailag kiváló állapotú. A két szoba és az előszoba ablakait és a bejárati ajtót kicserélték műanyag hőszigeteltre 2011-ben, az eredeti palatető plusz cserepeslemez borítást kapott. A házba belépve tágas élettér fogadja a két külön bejáratú, de egymásból is átjárható hálószobával, étkezővel, nyári konyha jellegű konyhával, zuhanyzós és kádas fürdőszobával, praktikus kamrával és egy tágas előszobával.
Minden helyiségen található ablak, biztosítva a természetes szellőztethetőséget.

A fűtés jelenleg egyedi gáz cirko, az étkezőben egy cserépkályhával is kiegészíthető. A konyhából az udvarra kilépve egy kellemes kis fedett teraszra érünk, ahol tavasztól őszig a hatalmas cseresznye és diófában gyönyörködhetünk.

A ház mögött egy 12 m2-es garázs, melléképületek, műhely található. A kert locsolását fúrt kút is segítheti. Ipari áram is biztosított (!). A telek utcafronti szélessége 29 m (!).

A településen minden megtalálható, ami a mindennapi léthez szükséges, óvoda, iskola, posta, orvosi rendelők, gyógyszertár, egyéb szociális intézmények, üzletek.

Ez az ingatlan ideális választás olyan családoknak, akik a falusias, csendes életet kedvelik, szeretnének kertészkedni és olyan házat képzeltek el, amit a maguk szája íze szerint szeretnének felújítani. Viszont a megyeszékhely is kényelme 15 perces autóúttal is könnyedén elérhető. Buszmegálló 100 m-re található sűrű buszközlekedéssel.

Cserelehetőség: Nyíregyháza északi alközponti, jósavárosi lakáscsere szóba jöhet.

Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan, hívjon bátran!
Tel. : 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4434, Kálmánháza, Központ