Balsa , Balsa

Egyéb tulajdonságok: terasz (4 m²), pince, zárt autóbeálló, utcai parkolás

Balsa - Balsa, 120 m²-es, családi ház, 3+1 félszobás, gázkonvektor fűtés

Balsán eladó 2+1 szoba+nappalis, 2 fürdőszobás, 120 m2-es, szintes, jó műszaki tartalmú, felújítandó, egyedi kialakítású, 1995-ben épült, összkomfortos (kábeltv is van!) önálló családi ház1102 m2 rendezett telken. A telek utcafronti szélessége kényelmes, 27.5 m.

A ház beton alapra épült 30-as téglából, részben hő és hangszigeteléssel. A tető palával fedett. Az épület alatt egy 20 m2-es, száraz, betonozott pince is található. A 2 szoba jó állapotú hajópadlóval burkolt, a többi helyiség mozaiklappal. A melegvizet egy villany- és egy gázbojler biztosítja.

Bármely korosztálynak (különösen gyermekes családoknak, családalapítás előtt álló fiataloknak) tudom ajánlani ezt az ingatlant, akik a saját ízlésük szerint szeretnék leendő otthonukat kialakítani, csendes, falusias környezetben.

Buszmegálló 400 m-re található, Balsán szinte minden megtalálható, ami a mindennapi léthez szükséges. (gyógyszertár, orvosi rendelő, óvoda, üzletek). Az épület 500 m-re található a Tiszától, a községből kerékpárút vezet Tokajba, Nyíregyházára, 4 km-re található a szabolcsi földvár, így kiváló turisztikai adottságokkal rendelkezik, tehát akár nyaralóként, szállásadó helyként, befektetésként is remek választás lehet. A községben polgárőrség működik, jó a közbiztonság. Balsa Nyíregyházától 30 km-re, fél órányi autóútra található.

Csere nem lehetséges.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, hívjon bátran! Szolgáltatásunk a vevő számára teljesen díjtalan!
Tel.: 06-70/323-3914

Elhelyezkedés: 4468, Balsa, Balsa